10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ w Bydgoszczy
miniaturaCo roku 15 sierpnia obchodzimy Święto Wojska Polskiego na pamiątkę zwycięskiej bitwy warszawskiej w 1920 r., stoczonej w czasie wojny polsko-bolszewickiej, ustanowione rozkazem ministra spraw wojskowych gen. Stanisława Szeptyckiego nr 126 z dnia 4 sierpnia 1923 roku, w którym zawarto informację: „W dniu tym wojsko i społeczeństwo czci chwałę oręża polskiego, której uosobieniem i wyrazem jest żołnierz. W rocznicę wiekopomnego rozgromienia nawały bolszewickiej pod Warszawą święci się pamięć poległych w walkach z wiekowym wrogiem o całość i niepodległość Polski”.

 

Czytaj więcej...

logo szpitalaINTERDYSCYPLINARNA KONFERENCJA NAUKOWO-SZKOLENIOWA
NOWOŚĆ- JAKOŚĆ- ZDROWIE


22 PAŹDZIERNIKA 2018Bydgoszcz

Organizator:
10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ w Bydgoszczy
Wydział Planowania i Szkolenia

                                 www.konfbydgoszcz.wordpress.com

Czytaj więcej...

Schowek01W tym roku obchody Światowego Dnia SM przypadają na 30 maja, a hasło przewodnie brzmi: Zbliżając Nas!  #zbliżającnas,  #bringinguscloser

Światowy Dzień SM został ustanowiony kilka lat temu przez Międzynarodową Federację Stwardnienia Rozsianego. Jego celem jest szerzenie informacji na temat życia z SM, ale także dawanie osobom chorym i ich bliskim poczucia wspólnoty. W tym dniu chcemy pokazać czym jest stwardnienie rozsiane, z jakim trudnościami na co dzień muszą zmagać się osoby dotknięte tą chorobą, ale także podkreślić, że diagnoza SM nie musi przekreślać marzeń i planów życiowych.

W Polsce z diagnozą SM żyje ok. 50 tysięcy osób, na świecie prawie 2,5 miliona.

źródło: https://ptsr.home.pl/stwardnienie/sdsm2018/index.php/swiatowy-dzien-sm

Czytaj więcej...

451e173afbOBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) (dalej Rozporządzenie) oraz na podstawie Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018,poz.1000) informujemy, że:

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: Start Informacje Aktualności