10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ w Bydgoszczy

logo szpitalaINTERDYSCYPLINARNA KONFERENCJA NAUKOWO-SZKOLENIOWA
NOWOŚĆ- JAKOŚĆ- ZDROWIE


22 PAŹDZIERNIKA 2018Bydgoszcz

Organizator:
10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ w Bydgoszczy
Wydział Planowania i Szkolenia

                                 www.konfbydgoszcz.wordpress.com

Czytaj więcej...

Schowek01W tym roku obchody Światowego Dnia SM przypadają na 30 maja, a hasło przewodnie brzmi: Zbliżając Nas!  #zbliżającnas,  #bringinguscloser

Światowy Dzień SM został ustanowiony kilka lat temu przez Międzynarodową Federację Stwardnienia Rozsianego. Jego celem jest szerzenie informacji na temat życia z SM, ale także dawanie osobom chorym i ich bliskim poczucia wspólnoty. W tym dniu chcemy pokazać czym jest stwardnienie rozsiane, z jakim trudnościami na co dzień muszą zmagać się osoby dotknięte tą chorobą, ale także podkreślić, że diagnoza SM nie musi przekreślać marzeń i planów życiowych.

W Polsce z diagnozą SM żyje ok. 50 tysięcy osób, na świecie prawie 2,5 miliona.

źródło: https://ptsr.home.pl/stwardnienie/sdsm2018/index.php/swiatowy-dzien-sm

Czytaj więcej...

451e173afbOBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) (dalej Rozporządzenie) oraz na podstawie Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018,poz.1000) informujemy, że:

Czytaj więcej...

miniMiędzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Krajowy Dzień Położnej w 10 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką SP ZOZ

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki corocznie przypada na dzień 12 maja, w Polsce dnia 8 maja obchodzimy również Krajowy Dzień Położnej. Te dwie daty są niewątpliwie bardzo ważne w środowisku medycznym. Jest to doskonała okazja do podkreślenia wagi i potrzeby tych zawodów we współczesnym świecie. Z tej okazji, szanując codzienny trud, poświęcenie, ogrom pracy i empatii oraz niewymierny wkład w sprawne funkcjonowanie i rzetelne działanie Szpitala, w dniu 15 maja 2018 r. w 10 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką SPZOZ w Bydgoszczy odbyły się uroczyste obchody z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Krajowego Dnia Położnej.

 

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: Start Informacje Aktualności