10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ w Bydgoszczy

miniRząd Rzeczypospolitej przykłada wielką wagę do przemysłu obronnego oraz do silnej, dobrze uzbrojonej armii – mówił minister Antoni Macierewicz podczas gali otwarcia Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego. Na jubileuszowej, 25. edycji targów w Kielcach swoje wyroby zaprezentowało aż 617 wystawców z ponad 60 państw.

 

 

Czytaj więcej...

mini W dniu 31 sierpnia 2017 r. po wieloletniej pracy, w sali konferencyjnej Szpitala odbyło się uroczyste pozegnanie Zastępcy Komendanta ds. Ekonomicznych - Głównego Księgowego mgr Macieja Hoppe. 

 

 

 

Czytaj więcej...

miniCo roku 15 sierpnia obchodzimy Święto Wojska Polskiego na pamiątkę zwycięskiej bitwy warszawskiej w 1920 r., stoczonej w czasie wojny polsko-bolszewickiej, ustanowione rozkazem ministra spraw wojskowych gen. Stanisława Szeptyckiego nr 126 z dnia 4 sierpnia 1923 roku, w którym zawarto informację: „W dniu tym wojsko i społeczeństwo czci chwałę oręża polskiego, której uosobieniem i wyrazem jest żołnierz. W rocznicę wiekopomnego rozgromienia nawały bolszewickiej pod Warszawą święci się pamięć poległych w walkach z wiekowym wrogiem o całość i niepodległość Polski”.

 

Czytaj więcej...

logo szpitala

 

ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ

10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ w Bydgoszczy ma zaszczyt zaprosić na konferencję na temat
„KONTROLA ZAKAŻEŃ SZPITALNYCH W ŚWIETLE NOWYCH WYZWAŃ EPIDEMIOLOGICZNYCH”

 

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: Start Informacje Aktualności