10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ w Bydgoszczy

mini

 

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki corocznie przypada na dzień 12 maja, w Polsce dnia 8 maja obchodzimy również Krajowy Dzień Położnej.
Te dwie daty są niewątpliwie bardzo ważne w środowisku medycznym. Jest to doskonała okazja do podkreślenia wagi i potrzeby tych zawodów we współczesnym świecie. Z tej okazji, szanując codzienny trud, poświęcenie, ogrom pracy i empatii oraz niewymierny wkład w sprawne funkcjonowanie i rzetelne działanie Szpitala, w dniu 10 maja 2017 r. w 10 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką SP ZOZ w Bydgoszczy odbyły się uroczyste obchody z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Krajowego Dnia Położnej.

Czytaj więcej...

logo szpitala

ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ

10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ w Bydgoszczy ma zaszczyt zaprosić na konferencję na temat
„KONTROLA ZAKAŻEŃ SZPITALNYCH W ŚWIETLE NOWYCH WYZWAŃ EPIDEMIOLOGICZNYCH”

Czytaj więcej...

wielkanoc

Wielkanoc to najważniejsze święto w chrześcijańskim kalendarzu. Wierni najpierw wspominają męki Jezusa Chrystusa na krzyżu, a później radują się ze względu na jego Zmartwychwstanie.
Właśnie z taj okazji pracownicy Naszego Szpitala spotkali się w dniu dzisiejszym, by radować się we wspólnym gronie, życząc sobie zdrowia, pogody ducha, świąt spędzonych w towarzystwie rodziny i przyjaciół, a także smacznego jajka!

Czytaj więcej...

mini

Święto Wojskowej Służby Zdrowia jest niewątpliwie jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu społeczności Naszego Szpitala. Stojące przed wojskową służbą zdrowia zadania zabezpieczenia medycznego naszego wojska w kraju i poza jego granicami, często w strefach działań militarnych, wymagają dobrego przygotowania personelu i wyposażenia w nowoczesny sprzęt. Osiąganie satysfakcjonujących rezultatów w tej złożonej sytuacji jest wynikiem wysokiego profesjonalizmu, głębokiej wiedzy oraz zaangażowania pracowników w każdej wojskowej placówce medycznej. Pomimo wielu problemów, z jakimi musi się zmierzyć nasz Szpital, możemy pochwalić się stałym podnoszeniem kwalifikacji zawodowych personelu wszystkich szczebli. Święto Wojskowej Służby Zdrowia jest doskonałą okazją, aby głośno powiedzieć zarówno o trudnych chwilach i wyzwaniach, jak i o pozytywnych stronach służby pacjentom, oraz by docenić pracowników naszego Szpitala za ogromne zaangażowanie w realizowane zadania. Jest to okazja do uhonorowania wszystkich żołnierzy i pracowników naszego Szpitala za codzienny zapał i ofiarność, z jakimi wypełniają misję swojego powołania, za wysiłek wykonywania ciężkiej i pełnej poświęceń pracy na rzecz drugiego człowieka.

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: Start Informacje Aktualności