10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ w Bydgoszczy

logo chloSZANOWNI PAŃSTWO.

10. Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ w Bydgoszczy oraz Stowarzyszenie Pacjentów Bariatrycznych CHLO serdecznie zapraszają na inauguracyjne spotkanie informacyjne oraz Grupę Wsparcia CHLO, które odbędzie się 18 września 2018 r. o godz. 18:00. 
Spotkanie jest bezpłatne i bez rejestracji uczestników.
Miejsce spotkania: Budynek Komendy Szpitala, Sala konferencyjna II piętro ul. Powstańców Warszawy 5 Bydgoszcz.
Więcej informacji na stronie www.chlo.com.pl; email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

naszywka kielce

W dniach 04-07.09.2018 r. w Kielcach odbył się XXVI Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego pod Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. Na stoisku wystawowym Departamentu Wojskowej Służby Zdrowia obszary swojej działalności zaprezentowały 10. Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ w Bydgoszczy, Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej w Warszawie, 22. Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny SPZOZ w Ciechocinku i 23. Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny SPZOZ w Lądku Zdroju.

Czytaj więcej...

Schowek01

Plebiscyt „HIPOKRATES KUJAW I POMORZA” wzbudził bardzo duże zainteresowanie wśród czytelników Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Wśród laureatów znaleźli się również przedstawiciele 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ.

Zniekrytą dumą i satysfakcją mamy przyjemność poinformować, iż w kategorii "LEKARZ RODZINNY ROKU" zaszczytne, pierwsze miejsce zdobył Pan płk dr n. med. JAcek RZESZOTARSKI specjalista z dziedziny chorób wewnętrznych, nefrologii i diabetologii. Natomiast w kategorii "CHIRURG ROKU" zaszczytne, pierwsze miejsce zajął Pan ppłk dr n. med. Robert SZYCA specjalista chirurgii ogólnej i onkologicnej.

Czytaj więcej...

miniaturaCo roku 15 sierpnia obchodzimy Święto Wojska Polskiego na pamiątkę zwycięskiej bitwy warszawskiej w 1920 r., stoczonej w czasie wojny polsko-bolszewickiej, ustanowione rozkazem ministra spraw wojskowych gen. Stanisława Szeptyckiego nr 126 z dnia 4 sierpnia 1923 roku, w którym zawarto informację: „W dniu tym wojsko i społeczeństwo czci chwałę oręża polskiego, której uosobieniem i wyrazem jest żołnierz. W rocznicę wiekopomnego rozgromienia nawały bolszewickiej pod Warszawą święci się pamięć poległych w walkach z wiekowym wrogiem o całość i niepodległość Polski”.

 

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: Start Informacje Aktualności