10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ w Bydgoszczy

mini

 20 czerwca 2017 r. w ramach cyklu interdyscyplinarnych spotkań naukowych zainaugurowanych przez Ministerstwo Obrony Narodowej w Wojskowej Akademii Technicznej reprezentacja naszego Szpitala uczestniczyła w wykładzie laureata Nagrody Nobla prof.  Kurta Wüthricha pt. “Basic Research and its Impact on Daily Human Life Illustrated with the NMR Principle”.

Czytaj więcej...

mini

W ramach ubiegłorocznej inicjatywy Ministerstwa Obrony Narodowej dotyczącej cyklu interdyscyplinarnych spotkań naukowych w formie wykładów, seminariów i spotkań z noblistami i światowej sławy naukowcami w dziedzinach nauk technicznych, medycyny, chemii oraz nauk politycznych, dnia 12.06.2017 r. o godz. 12:00 w sali konferencyjnej 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SP ZOZ w Bydgoszczy odbył się wykład z udziałem prof. Roberta A. Schwartza z Rutgers Medical School w New Jersey (USA) pt. "Kaposi's Sarcoma, Stewart-Treves Syndrome and Dabska Tumor: Three Eponymous Cutaneous Angiosarcomas".

Czytaj więcej...


mini1PRO DEFENSE - Targi Proobronne 
Międzynarodowy Kongres Organizacji Proobronnych 1-4 czerwca 2017. W dniach 1-4 czerwca w Expo Mazury s. a. w Ostródzie wszyscy miłośnicy militariów mogli zobaczyć najnowszy polski sprzęt wojskowy, pokazy specjalistyczne oraz wziąć udział w panelach tematycznych. Targi Pro Defense 2017 to okazja do zobaczenia nowinek ze świata militariów i obronności. W oficjalnym otwarciu imprezy brał udział Minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz.

Czytaj więcej...

108A7076Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki corocznie przypada na dzień 12 maja, w Polsce dnia 8 maja obchodzimy również Krajowy Dzień Położnej. Te dwie daty są niewątpliwie bardzo ważne w środowisku medycznym. Jest to doskonała okazja do podkreślenia wagi i potrzeby tych zawodów we współczesnym świecie. Z tej okazji, szanując codzienny trud, poświęcenie, ogrom pracy i empatii oraz niewymierny wkład w sprawne funkcjonowanie i rzetelne działanie Szpitala, w dniu 10 maja 2017 r. w 10 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką SP ZOZ w Bydgoszczy odbyły się uroczyste obchody z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Krajowego Dnia Położnej.

Czytaj więcej...

Jesteś tutaj: Start Informacje Aktualności