Wybierz język:
Czcionka
Kontrast

Obchody X-lecia działalności Ośrodka Kształcenia Podyplomowego Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Bydgoszczy

Obchody X-lecia działalności Ośrodka Kształcenia Podyplomowego Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Bydgoszczy
poniedziałek 21 października, 2019

W dniu 15 października 2019 roku na terenie Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego w Myślęcinku odbyła się konferencja z okazji  X-lecia działalności Ośrodka Kształcenia Podyplomowego Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych  w  Bydgoszczy nt.

Jakość kształcenia podyplomowego drogą w kreowaniu wizerunku pielęgniarek i położnych

Obchody jubileuszowe rozpoczęła Przewodnicząca Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Bydgoszczy mgr Katarzyna Florek wystąpieniem, podczas którego przypomniała historię tworzenia w/w ośrodka kształcenia a także zostały wręczone podziękowania i wyróżnienia za dotychczasową współpracę. Wśród osób wyróżnionych listem gratulacyjnym znalazła się mgr piel. Wiesława Jagodzińska, która była jedną z pierwszych osób prowadzących szkolenia dla pielęgniarek i położnych w Ośrodku Kształcenia Podyplomowego Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Bydgoszczy. Podziękowania dla naszego szpitala z rąk Przewodniczącej ORPiP w Bydgoszczy odebrali:

zastępca Komendanta Szpitala płk dr n. med. Robert Włodarski

oraz

 zastępca Naczelnej Pielęgniarki mgr piel. Iwona Skoczylas.

 

Konferencja upłynęła w miłej i serdecznej atmosferze wśród zaproszonych przyjaciół ośrodka kształcenia  z całego województwa kujawsko-pomorskiego.

')