Wybierz język:
Czcionka
Kontrast

Wręczenie nagród – Orły Polskiej Przedsiębiorczości oraz Perła Medycyny

Wręczenie nagród – Orły Polskiej Przedsiębiorczości oraz Perła Medycyny
czwartek 12 listopada, 2020

10 listopada br. w naszej placówce miało również miejsce wręczenie nagród przez kapitułę konkursu Orły Polskiej Przedsiębiorczości. Corocznie wydarzenie to ma charakter Wielkiej Gali Przedsiębiorczości, która pozwala podsumować dotychczasowe dokonania Laureatów, jednak ze względu na sytuację epidemiczną w tym roku odbyło się ono w kameralnym gronie jedynie kadry 10. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Bydgoszczy. Uzyskane nagrody są wynikiem sukcesu połączonego z zasadami uczciwości, jakości i rzetelności w zarządzaniu, a także poszanowania praw i dbałości o dobro pacjenta.

Statuetki zostały odebrane przez Komendanta Szpitala płk. dr. n. med. Roberta Szycę, Zastępcę Komendanta płk. dr. n. med. Roberta Włodarskiego oraz Naczelną Pielęgniarkę mgr Elżbietę Pankanin.

Uzyskane nagrody:


MENEDŻER ROKU

Nagroda dla osób, które w sposób skuteczny i świadomy budują konkurencyjność i innowacyjność swojej firmy, dążą do jej rozwoju przy jednoczesnym poszanowaniu norm etycznych.


FIRMA ROKU

w kategorii: Medycyna

Tytuł przyznawany przedsiębiorstwom, które poprzez nowoczesne produkty, usługi, technologie oraz zarządzanie wyróżniają się na tle konkurencji. Nagradzane firmy działają w oparciu o najwyższe standardy organizacji pracy oraz dbają o swoich pracowników zapewniając im dobre warunki pracy i możliwości rozwoju.


ZESPÓŁ ROKU

Perła Medycyny

Nagroda przyznana pracownikom placówki w ramach docenienia wysiłku i poświęcenia całej kadry.


Fotorelacja z wydarzenia:

')