Laureaci plebiscytu „Złoty Stetoskop 2014”

Złoty Stetoskop 2014Plebiscyt „Złoty Stetoskop 2014” na ulubionego lekarza, pielęgniarkę i położną oraz przychodnię wzbudził bardzo duże zainteresowanie wśród czytelników w Bydgoszczy i w Toruniu. Jak co roku wśród laureatów znaleźli się również pracownicy 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SP ZOZ.

 

   

   

   Z niekrytą dumą i satysfakcją mamy przyjemność poinformować, iż w a kategorii Pielęgniarka i Położna Roku 2014 „Expressu Bydgoskiego” zaszczytne, pierwsze miejsce zdobyła mgr Beata Tomaszewska specjalistka z dziedziny pielęgniarstwa kardiologicznego z Kliniki Kardiologii i Kardiochirurgii. Natomiast drugie miejsce należy do lic. piel. Renaty Kamińskiej specjalistki z dziedziny pielęgniarstwa geriatrycznego i zachowawczego z Kliniki Rehabilitacji (obecnie oddelegowanej do Kliniki Chorób Wewnętrznych). Gala wręczenia nagród odbyła się 6 czerwca 2014 r. w Hotelu Słoneczny Młyn. Prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski wręczył zwycięzcom plebiscytu statuetki „Łuczniczki”. Gratulując laureatom podkreślił ich zaangażowanie w pracę, codzienny trud w imię najważniejszych wartości życia i godności człowieka. Podziękował również za pracę, która spotkała się ze społecznym uznaniem.

   Z kolei wśród czytelników „Nowości – Dziennik Toruński” zdobywcą Srebrnego Stetoskopu w gronie lekarzy został ppłk dr n. med. Artur Kiełpiński - Kierownik Przychodni Zdrowia Psychicznego 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SP ZOZ w Bydgoszczy, przyjmujący również w Szpitalu Specjalistycznym Matopat w Toruniu oraz w Lecznicy Citomed w Toruniu. Pan Doktor zdobył 3139 głosów poparcia. Niegdyś Ordynator Oddziału Dziennego Kliniki Psychiatrii, obecnie Kierownik Przychodni Zdrowia Psychicznego.

   Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy niniejszych nagród, które są dowodem zaufania i wdzięczności pacjentów oraz potwierdzeniem zawodowego profesjonalizmu. Życzymy kolejnych sukcesów i motywacji do dalszego działania.

 

 

 

Jesteś tutaj: Start Informacje Aktualności Laureaci plebiscytu „Złoty Stetoskop 2014”