Aktualności

108A7797

Święto Wojskowej Służby Zdrowia jest niewątpliwie jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu społeczności Naszego Szpitala. Stojące przed wojskową służbą zdrowia zadania zabezpieczenia medycznego naszego wojska w kraju i poza jego granicami, często w strefach działań militarnych, wymagają dobrego przygotowania personelu i wyposażenia w nowoczesny sprzęt. Osiąganie satysfakcjonujących rezultatów w tej złożonej sytuacji jest wynikiem wysokiego profesjonalizmu, głębokiej wiedzy oraz zaangażowania pracowników w każdej wojskowej placówce medycznej. Pomimo wielu problemów, z jakimi musi się zmierzyć nasz Szpital, możemy pochwalić się stałym podnoszeniem kwalifikacji zawodowych personelu wszystkich szczebli. Święto Wojskowej Służby Zdrowia jest doskonałą okazją, aby głośno powiedzieć zarówno o trudnych chwilach i wyzwaniach, jak i o pozytywnych stronach służby pacjentom, oraz by docenić pracowników naszego Szpitala za ogromne zaangażowanie w realizowane zadania. Jest to okazja do uhonorowania wszystkich żołnierzy i pracowników naszego Szpitala za codzienny zapał i ofiarność, z jakimi wypełniają misję swojego powołania, za wysiłek wykonywania ciężkiej i pełnej poświęceń pracy na rzecz drugiego człowieka.

Czytaj więcej...

wawrzyniak

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że płk dr n. med. Sławomir WAWRZYNIAK, Kierownik Kliniki Neurologicznej 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SP ZOZ, został powołany przez Wojewodę Kujawsko-Pomorskiego na kolejną kadencję konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie neurologii.

Panu Doktorowi serdecznie gratulujemy.

 

 

 

Czytaj więcej...

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wszystkim
aby święta te wypełnione były radością oraz miłością,
niosące spokój i odpoczynek, a Nowy Rok niechaj będzie obfitujący
w zdrowie, szczęście i wiele sukcesów.

108A4379


ranking szpitali 2018Miło nam poinformować, że w przygotowanym Rankingu Szpitali przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia we współpracy z Rzeczpospolitą Nasz Szpital znalazł się wśród 100 najlepszych.

W 15 jubileuszowej edycji rankingu uplasowaliśmy się na wysokim 15 miejscu w kategorii: szpitale zabiegowe, wielospecjalistyczne i onkologiczne w Polsce; na 3 miejscu w kategorii: sieć szpitale ogólnopolskie oraz na 2 miejscu w kategorii: szpitale kujawsko-pomorskie.

Do rankingu zgłosiło się w tym roku 207 szpitali, w których leczono prawie 60 proc. pacjentów w Polsce.
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Więcej informacji można uzyskać w linku poniżej:
https://www.rp.pl/Ranking-szpitali/312139989-Ranking-szpitali-Pacjent-na-pierwszym miejscu.html?fbclid=IwAR2UlLccS_BT5qXWe_WWqx4phDuuzkVATM1mOYL2xhD8srbRFyrHEI7a05k

Czytaj więcej...

logo z napisem 1SZANOWNI PAŃSTWO.

10. Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ w Bydgoszczy oraz CHLO Kujawsko-Pomorskie Stowarzyszenie Pacjentów Bariatrycznych serdecznie zapraszają
na spotkanie
Grupy Wsparcia CHLO Kujawy.


Spotkanie odbędzie się 27 listopada 2018 r. o godz. 18:00. 
Wykład oraz dyskusję na temat
"Chirurgiczne leczenie otyłości, co wiedzieć należy"
poprowadzi
lek. Przemysław WYŻGOWSKI - specjalista chirurgii ogólnej

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane chirurgicznym leczeniem otyłości, pacjentów bariatrycznych oraz osoby wspierające pacjentów zmagających się z otyłością.

Spotkanie jest bezpłatne i bez rejestracji uczestników.

Miejsce spotkania: Budynek Komendy Szpitala, Sala konferencyjna II piętro ul. Powstańców Warszawy 5 Bydgoszcz.

Jesteś tutaj: Start Informacje Aktualności