SPONSORZY



Wszystkim Przedsiębiorcom wymienionym poniżej,
 
którzy zaangażowali się w pomoc na rzecz naszego Szpitala
 
chcielibyśmy serdecznie podziękować i zapewnić, iż wszystkie przekazane przez Państwa środki
 
zostały wykorzystane na zakup materiałów niezbędnych do realizacji czynności medycznych.



Nazwa Firmy


Przedstawiciel

ZPU FORMICH

JAN MICHALSKI

ZAKŁAD USŁUG ELEKTRYCZNYCH MICHALSKI ALEKSANDER

ALEKSANDER MICHALSKI

LEW SP. Z O.O.

KATARZYNA KILKOWSKA

MECENAS DYKS ANDRZEJ

ANDRZEJ DYKS

“TRANSTOM” GÓRKA SPÓŁKA JAWNA

JOANNA GÓRKA

KONEK PSN SP.J.

BARBARA KONEK

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ROBERT ZAKRZEWSKI

ROBERT ZAKRZEWSKI

PRZETWÓRSTWO TWORZYW SZTUCZNYCH HENRYK NOWICKI

HENRYK NOWICKI

“ELKOR” S.C. ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWY JACEK KURCZEWSKI HENRYK NOWICKI

JACEK KURCZEWSKI

Z.M.P.U. “KOŹLAK WŁADYSŁAW I SYNOWIE” S.C.

EWA KOŹLAK

MICHAŁ FRELICHOWSKI

MICHAŁ FRELICHOWSKI

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO “DORADCA” JADWIGA GRZEGOREK

JADWIGA GRZEGOREK

USŁUGI OGRODNICZE SOBOWIEC BARTOSZ

SOBOWIEC BARTOSZ

CENTRUM FINANSOWE SYNTECH II ANDRZEJ KOKOCIŃSKI

ANDRZEJ KOKOCIŃSKI

ZAKŁAD BLACHARSKO-DEKARSKI WOJCIECH OZDYK

WOJCIECH OZDYK

P.H.U. LUCYNA GRYCZA

LUCYNA GRYCZA

“FAMOR” SPÓŁKA AKCYJNA

ZDZISŁAW RAKOCY

 

DARIUSZ ŚLIWIŃSKI

“INSTALWAG” P.W.

TOMASZ GRABOWSKI

TOMASZ GRABOWSKI

 

LESZEK POPA

“GRENBUD” PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE

BRONISŁAW GRENDA

BOŻENA GRENDA

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO BRZEZIŃSKA WIESŁAWA

WIESŁAWA BRZEZIŃSKA

"GLEBOCKI" PIOTR GŁĘBOCKI

PIOTR GŁĘBOCKI

"LINCOST" BIURO USŁUG SPECJALISTYCZNYCH

JUSTYNA DĄBROWSKA

JUSTYNA DĄBROWSKA

SZKOŁA JAZDY A-Z

ZENON PRZYBYLSKI

ZENON PRZYBYLSKI

“EKO-SYSTEM” EDWARD PATER

EDWARD PATER

ZAKŁAD MECHANIKI POJAZDOWEJ STRÓŻYKIEWICZ ZENON

MARIA STRÓŻYKIEWICZ

“ICA” SYSTEMY INFORMATYCZNE JAROSŁAW CAŁA

JAROSŁAW CAŁA

“TERMOTECHNIKA” ZAKŁAD HANDLU I USŁUG ANDRZEJ BARTOSZEWSKI

ANDRZEJ BARTOSZEWSKI

“LUMAL” LUDMIŁA MALICKA

LUDMIŁA MALICKA

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLU SPRZĘTEM ROLNICZYM

AGROMA SP. Z O.O.

MACIEJ KLUCZYŃSKI

“MOBILETRANS” P.H.U. LESZEK CZELIŃSKI POLSKIE SKŁADY OPAŁU

LESZEK CZELIŃSKI

HALINA ZBIGNIEW DUBAS

HALINA DUBAS

P.W. ZAKŁAD PRODUKCJI PASZ JAN KOŁODZIEJCZYK

JAN KOŁODZIEJCZYK

“POLITECH” SP. Z O.O.

WIESŁAWA NAWROCKA

“MARCELA” HURTOWNIA ARTYKUŁÓW BIUROWYCH I SZKOLNYCH KARINA KOCOŃ

KARINA KOCOŃ

“JAKWOS” WOŚKO JAKUB

JAKUB WOŚKO

FIRMA “AJTOS” ADAM CZEKAJEWSKI

ADAM CZEKAJEWSKI

P.W. “GARDEN FLORA” JAKUB CHWIEDUK

JAKUB CHWIEDUK

“JULWIK” ZAKŁAD PRODUKCYJNO – HANDLOWO -USŁUGOWY WIKTOR CZABAN

WIKTOR CZABAN

KANCELARIA RADCOWSKA

MAŁGORZATA POŁUKARD

FALKOWSKA

MAŁGORZATA POŁUKARD FALKOWSKA

USŁUGI OGRODNICZE BARTOSZ SOBOWIEC

BARTOSZ GRZEGORZ SOBOWIEC

OPCJA BIURO RACHUNKOWE

EWA MULARSKA

“EL4” COM INTELIGENTNE INSTALACJE

MARIUSZ KOCENT

BIURO OBSŁUGI NIERUCHOMOŚCI MIROSŁAW SYBILSKI

MIROSŁAW SYBILSKI

 

JOANNA GACKOWSKA

PUNKT PRZEDSZKOLNY STREFA DZIECI

ELŻBIETA TRUSZCZYŃSKA

BOGUMIŁA WELC

BOGUMIŁA WELC

SKLEP BRANŻY SPOŻYWCZEJ I PRZEMYSŁOWEJ MARZENA CHOŁUJ

MARZENA CHOŁUJ

 

KRZYSZTOF REZMER

KOM-PAKT FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA SŁAWOMIR SKONIECZNY

SŁAWOMIR SKONIECZNY

BIURO USŁUGOWO HANDLOWE ZOFIA FLEMMING

ZOFIA FLEMMNING

 

JERZY KACHELSKI

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA KACHELSKI PIOTR

PIOTR KACHELSKI

BLUZ S.C. BLANKA RETMAŃSKA-MAN

ZBIGNIEW KREŁOWSKI

BLANKA RETMAŃSKA-MAN

“EKOSIMEX” P.P.H. MARIAN LACHOWSKI

MARIAN LACHOWSKI

SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY U RENI RENATA BAKAJ

RENATA BAKAJ

PRYWATNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA ROMAN GLISZCZYŃSKI

ROMAN GLISZCZYŃSKI

P.W. “POLI” POLAK MARIOLA

MARIOLA POLAK

ZAKŁAD PRZEMYSŁOWO-HANDLOWY “LUMAR” JACEK OGÓRKIEWICZ

JANINA OGÓRKIEWICZ

“AMALTO” PAULINA BUKOWIECKA

PAULINA BUKOWIECKA

P.U. EUROPA S.C. H.J.PANTKOWSCY

JANUSZ PANTKOWSKI

 

NATALIA KOŁODYŃSKA

P.W. “MODAR” DARIUSZ WALCZAK

DARIUSZ WALCZAK

CHMARA KRYSTYNA CHMARA MACIEJ S.C.

KRYSTYNA CHMARA

“BHZ SERWIS” SP. Z O.O.

HALINA BARAŃSKA

ZAKŁAD STOLARSKI “JAWOR” ANDZREJ ZARĘBA

ANDRZEJZARĘBA

 

ANNA RYBARCZYK

“MELIOPOL” ELŻBIETA ŻYTOWICZ

ZDZISŁAW ZYTOWICZ

ODLEWNIA METALI EDWARD GOLIŃSKI

EDWARD GOLIŃSKI

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWO-HANDLOWO-PRODUKCYJNO-USŁUGOWE HALINA ŁABEJSZA

HALINA ŁABEJSZA

“FORMICH” ZAKŁAD USŁUGOWY MAŁGORZATA MICHALSKA

MAŁGORZATA MICHALSKA

“CANELERO” ELWIRA ZWOLIŃSKA

ELWIRA ZWOLIŃSKA

Z.P.U. REZMET ZYGMUNT RYBAK

ZYGMUNT RYBAK

“STALTRACK” PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE JAROSŁAW OZIMSKI

JAROSŁAW OZIMSKI

SALON STRZYŻENIA I PIELĘGNACJI PSÓW ROTI

DARIA MARCZAK

“POLBIT” PRZEDSIĘBIORSTWO WDRAŻANIA KOMPUTERYZACJI

JULIUSZ KODROŃ

ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH DAROŃ KRZYSZTOF

KRZYSZTOF DAROŃ

ZAKŁAD USŁUGOWO-REMONTOWO-PRODUKCYJNY URZĄDZEŃ MŁYŃSKICH RESENAU STANISŁAW

STANISŁAW RESENAU

REMONTY KOTŁÓW ZNACZKO ZBIGNIEW

ZBIGNIEW ZNACZKO

FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA “ANBUD” ANDRZEJ PUSOWSKI

ANDRZEJ PUSOWSKI

P.P.H.U. “RYMAK” RYSZARD KILAN

RYSZARD KILAN

INSTAL-TECH S.C. MAREK CEPAK ARKADIUSZ MERDASIŃSKI

MAREK CEPAK

ZAKŁAD ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU HORTUS-NOGOWSCY

DARIUSZ NOGOWSKI

“AUTORECYKLING” S.C. ANNA KONEFAŁ GRZEGORZ PRZYBYŁ

GRZEGORZ PRZYBYŁ

LIFOCOLOR FARBPLAST SP. Z O.O.

ADAM DRĄŻEK

“DANMAR” MARIAN ADAMSKI

MARIAN ADAMSKI

“DELMONTEX INTERNATIONAL” JERZY JANKOWSKI

JERZY JANKOWSKI

SKLEP WIELOBRANŻOWY FILIPEK KAZIMIERA I MARIAN

KAZIMIERA FILIPEK

“REGAN” RONALD BOJERSKI

MIRELA BOJERSKA

USŁUGI TRANSPORTOWE “SKONEX” KRZYSZTOF SKONIECKI

KRZYSZTOF SKONIECKI

“METALBED” P.P.U. WITOLD BEDNARZ

WITOLD BEDNARZ

USŁUGI GEOLOGICZNE ANNA ZIENIUK-HOZA

ANNA ZIENIUK-HOZA

“ALMOT” SPÓŁKA KMANDYTOWA MIKOŁAJ SIBORA

MIKOŁAJ SIBORA

SZKOŁA PŁYWANIA I REKREACJI WODNEJ BOGUMIŁA NOWAKOWSKA

BOGUMIŁA NOWAKOWSKA

USŁUGI TRANSPORTOWE GRZEGORZ PIECHOCKI

GRZEGORZ PIECHOCKI

“EXEL” F.H. WOJCIECH LEWANDOWSKI

WOJCIECH LEWANDOWSKI

P.H.U. “ TRANS-NET” MONIKA JANUSZEWSKA

MONIKA JANUSZEWSKA

P.U.P. “ELEKTRO-POMIAR” GRZEGORZ HOFFMMAN

GRZEGORZ HOFFMMAN

MAZ-BUD USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ZDZISŁAW MAZUR

ZDZISŁAW MAZUR

“KANEL” ZAKŁAD HANDLOWO-USŁUGOWY EWA KANARKIEWICZ

EWA KANARKIEWICZ

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE TERMO-BUD S.C. MARIAN KRUEGER, WALDEMAR KRUEGER

MARIAN KRUEGER

“GAWOJ” PRACOWNIA JUBILERSKA WOJCIECH LEJA

WOJCIECH LEJA

MAL-BUD KRZYSZTOF MIKOŁAJEWSKI

KRZYSZTOF MIKOŁAJEWSKI

PHU PILARCZYK SYLWESTER

SYLWESTER PILARCZYK

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ALEKSANDRA JANKOWSKA

ALEKSANDRA JANKOWSKA

 

MARIA RADZKA

HORABIK UBEZPIECZENIA WŁADYSŁAW HORABIK

WŁADYSŁAW HORABIK

DELIKATESY ZBYLUT PIOTR

PIOTR ZBYLUT

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA JACEK KACZMAREK

JACEK KACZMAREK

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE JAN FLEJTER

JAN FLEJTER

KODAR DARIUSZ KOCABA

DARIUSZ KOCABA

 

PIOTR MALICKI

ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY BRODZKI WOJCIECH

WOJCIECH BRODZKI

PRO COMPETENTIA WOJCIECH MALISZEWSKI

WOJCIECH MALISZEWSKI

CHEVAL ROYAL

HELENA UCHMAN

PRZEDSIĘBIORSTWO SIMBA ARKADIUSZ ZABŁOCKI

ARKADIUSZ ZABŁOCKI

“HETMAN” FIRMA BUDOWLANO – REMONTOWO -TRANSPORTOWA MIROSŁAWA HETMAN

MIROSŁAWA HETMAN

 

BOGUMIŁA MIĘKCZYŃSKA

EKO-BENMAR BENEDYKT ŚLIWIŃSKI

BENEDYKT ŚLIWIŃSKI

USŁUGI PŁYTKARSKIE I REMONTOWO-BUDOWLANE ANDRZEJ MISIOREK

ANDRZEJ MISIOREK

“FOREST” STUDIO REKLAMY I POLIGRAFII SP. Z O.O.

PIOTR LEWANDOWSKI

KMK TECHNIKA BIUROWA

KINGA GRUSZCZYŃSKA

FIRFEK RAFAŁ JAN FIRFAS

RAFAŁ FIRFAS

 

TOMASZ SYPRYT

MARBUD PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE

KAZIMIERZ GUTH

WYDAWNICTWO “PROFILL” JOANNA SKIMINA

JOANNA SKIMINA

ZYG-ZAK CENTRUM USŁUG KRAWIECKICH SELL EWA

EWA SELL

“DOCARD” PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE DOROTA BARTCZAK

DOROTA BARTCZAK

MECHANIKA POJAZDOWA STRÓŻYKIEWICZ ZENON

ZENON STRÓŻYKIEWICZ

ZAKŁAD STUDNIARSKI JAN GWIZDAŁA

JAN GWIZDAŁA

“RADSEN” RADOSŁAW WĄS

RADOSŁAW WĄS

ZAKŁAD INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH MAZUREK MARIAN

MARIAN MAZUREK

 

MARIUSZ JASIEŃSKI

CIUPAK TRANSPORT CIUPAK WALDEMAR

WALDEMAR CIUPAK

“SOCHA” P.H.U. JAN SOCHA

JAN SOCHA

 

KS. PROBOSZCZ JERZY KASPRZAK

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO RAFAŁ BUŁKA

RAFAŁ BUŁKA

EKO – TECH - INWEST SYLWIA DYBOWSKA

SYLWIA DYBOWSKA

P.W. “TYLPOL” SP.J. ZBIGNIEW TYLICKI MAREK TYLICKI

MAREK TYLICKI

MET-MUL MICHAŁ MULCAN

MICHAŁ MULCAN

KOMPUTERLAND MACIEJ BOJAKOWSKI

MACIEJ BOJAKOWSKI

“ADI” F.H.U. WULKANIZACJA ADRIAN NOWAK

ADRIAN NOWAK

STUDIO PROJEKTOWE ATOATO AGNIESZKA PASIEKA

AGNIESZKA PASIEKA

“ZIBI” ZAKŁAD STOLARSKI ZBIGNIEW GILL-KWAŚNIEWSKI

ZBIGNIEW GILL-KWAŚNIEWSKI

“INTEX” JAROSŁAW JANOWSKI

JAROSŁAW JANOWSKI

CORRECT ADRIAN ZIOMKOWSKI

ADRIAN ZIOMKOWSKI

P.P.H.U. “SPAW-POL-GAZ”

KRZYSZTOF TAWBAN

BIURO USŁUG FINANSOWYCH I RACHUNKOWYCH

DREAGER LECHOSŁAW

JOANNA CZERWIAKOWSKA

“MADROL” ARTYKUŁY ROLNICZE WITOLD FENSKE

WITOLD FENSKE

 

JANUSZ NOWACZYK

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE I REMONTOWE MAREK WYSZOMIRSKI

MAREK WYSZOMIRSKI

BLISSTECH ALEKSANDER MATUSZAK

ALEKSANDER MATUSZAK

“MOTO-BARTEK” S.C. HURTOWNIA MOTORYZACYJNA

ROBERT SZCZEPAŃSKI

ZAKŁAD OPTYCZNY PAWEŁ LIPIŃSKI

PAWEŁ LIPIŃSKI

FRANPOL P.H.U. ANDRZEJ FRANKOWSKI

ANDRZEJ FRANKOWSKI

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ROWAL MIROSŁAW WALASZEK

MIROSŁAW WALASZEK

ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY MARIAN RUMEL

MARIAN RUMEL

 

DARIUSZ PASZKIET

“AGAT” ZAKŁAD USŁUG JUBILERSKICH GRZEGORZ CHOLEWCZYŃSKI

GRZEGORZ CHOLEWCZYŃSKI

NADLEŚNICTWO RÓŻANNA

JAN RYCHLICKI

FIRMA GOTOWSKI BUDOWNICTWO KOMUNIKACYJNE I PRZEMYSŁOWE SP. Z O.O.

TERESA ZIELIŃSKA

“DAW-MONT” DAWID PYRZANOWSKI

DAWID PYRZANOWSKI

 

ADAM PIEKARSKI

“REMAR” MARCIN CHROMIŃSKI

MARCIN CHROMIŃSKI

USŁUGI TRANSPORTOWE WIESŁAWA PECYNA

WIESŁAWA PECYNA

TV COLOR SERWIS S.C. ZAKŁAD USŁUGOWY PIOTR JARZEMBSKI JANUSZ CZERNIAK

JANUSZ CZERNIAK

“BRAINEATERS” PATRYK BUKOWIECKI

PATRYK BUKOWIECKI

GOSPODARSTWO ROLNE PAWEŁ CZAJKOWSKI

PAWEŁ CZAJKOWSKI

 

HANNA KOKOSZEWSKA

ZAKŁAD MECHANIKI POJAZDOWEJ STANISŁAW WOJTAŚ

STANISŁAW WOJTAŚ

P.P.H.U. “ADA” HURT-DETAL ART. GRZEWCZYMI I ARMATURY DO C.O. ANNA KONECKA

ANNA KONECKA

KLEJPLAST ANDRZEJ JÓZEF SOSNOWSKI

ANDRZEJ JÓZEF SOSNOWSKI

 

WIOLETTA GACEK

ZAKŁAD KOMINIARSKI WIESŁAW KWAŚNIEWSKI

WIESŁAW KWAŚNIEWSKI

CIEPŁO MONT INŻ. PIOTR ANDERSOHN

PIOTR ANDERSOHN

“AUTO-MAR” F.U.H. MARCIN ŁASZEWSKI

MARCIN ŁASZEWSKI

 

KONRAD SIWKA

“INMAN” PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE JACEK CIEŚLEWICZ

JACEK CIEŚLEWICZ

PHP EKSPORT-IMPORT WŁODZIMIERZ KAWCZYŃSKI

WŁODZIMIERZ KAWCZYŃSKI

 

RYSZARD FRĄCKOWIAK

P.W. KOLOR S.C. PIOTR PIONTEK MARIUSZ KLICHOWSKI

MARIUSZ KLICHOWSKI

SKLEP WIELOBRANŻOWY HURT-DETAL SZEWCZYK JOLANTA

JOLANTA SZEWCZYK

“SUKCES” SZKOŁA JAZDY PAZDERSKA ŻANETA

ŻANETA PAZDERSKA

ARWEX PAWEŁ ARCHANIOŁOWICZ SP.J.

PAWEŁ ARCHANIOŁOWICZ

FOTOCOLOR FOTOGRAFIA ŚLUBNA STUDYJNA OSZWAŁDOWSCY

WIESŁAWA OSZWAŁDOWSKA

PRACOWNIA METALLPLASTYCZNA MARIUSZ JANISZEWSKI

MARIUSZ JANISZEWSKI

USŁUGI TRANSPORTOWO-CIĘŻAROWE JAN JOLANTA KOWALSCY S.C.

JOLANTA KOWALSKA

ZAKŁAD ŚLUSARSKO-MECHANICZNY JANUSZ BOCIEK

JANUSZ BOCIEK

 

JAROSŁAW KOWALSKI

 

MARCIN MULLER

ZAKŁAD DEKARSKO-BLACHARSKI TADEUSZ SIUDA

TADEUSZ SIUDA

FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA KUFEL WIESŁAW

WIESŁAW KUFEL

P.P.H.U. “AUTONAPRAWA LIPSKI” MARIUSZ LIPSKI

MARIUSZ LIPSKI

USŁUGI STOLARSKIE MARCIN KATAFIASZ

MARCIN KATAFIASZ

 

DOROTA WIERZGAŁA

JULIA ZAKŁAD PRODUKCYJNY

MICHAŁ TYBORCZYK

“DAN-MAR” USŁUGI TRANSPORTOWE DANIEL GRABSKI

DANIEL GRABSKI

ZAKŁAD USŁUGOWY “REMTECH” ADAM KALKA

ADAM KALKA

ZAKŁAD USŁUGOWO – PRZEMYSŁOWO - HANDLOWY JAROSŁAW WEŁNIAK

JAROSŁAW WEŁNIAK

JUST-MOTO ŁUKASZ SPYCHALSKI

ŁUKASZ SPYCHALSKI

INWEST PROJEKT SP. Z O.O.

ROBERT ROSZAK

 

JAN ZIĘTEK

ZAKŁAD KAMIENIARSKI S.C. GILEWSCY JÓZEF I ANDRZEJ

JÓZEF GILEWSKI

ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY I ŚLUSARSKI MISTA

JANUSZ ANTONIAK

KANCELARIA RADCOWSKA MAŁGORZATA POŁUKARD-FALKOWSKA

MAŁGORZATA POŁUKARD-FALKOWSKA

PRZEDSIĘBIORSTWO OBROTU SUROWCAMI WTÓRNYMI DEPOL SP.Z O.O.

WIESŁAW ZALEWSKI

“BARTOSZAK” PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ZAKŁAD ELEKTROMECHANIKI

HENRYK BARTOSZAK

WIELOBRANŻOWA FIRMA HANDLOWA A.W.R. KASPRZAK SP.J.

ANETA KASPRZAK

BIURO POŚREDNICTWA I ZARZĄDZANIA NIERUCHOMOŚCIAMI “DAREMIL”

WIESŁAW KWAŚNIEWSKI

FIRMA “METAD” TADEUSZ KOCZORSKI

TADEUSZ KOCZORSKI

WOJTSERW SKLEP SERWIS ZDZISŁAWA ZAKLIKOWSKA

ZDZISŁAWA ZAKLIKOWSKA

  PAWEŁ LIJEWSKI
GABINET MASAŻU AGNIESZKA KACZMAREK AGNIESZKA KACZMAREK
P.P.H.U JELINSKI ADAM ADAM JELINSKI
“DANIELA” SALON FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY DANIELA LEOŃCZUK DANIELA LEOŃCZUK
P.P.H.U. WIK INTERNATIONAL W.CZAJKOWSKA I WSPÓLNIK WIESŁAWA CZAJKOWSKA
KANCELARIA PODATKOWA KORAB BARBARA KORBIŃSKA BARBARA KORBIŃSKA
AUDIO-CONNECT MARCIN KAŁDAN MARCIN KAŁDAN
P.H.U. "STOP-ALARM" RYSZARD MACIEJEWSKI RYSZARD MACIEJEWSKI
NAPRAWA SAMOCHODÓW FRANCUSKICH "JEŹDZIK" PIOTR JEŹDZIKOWSKI PIOTR JEŹDZIOWSKI
RAFAŁ GOLIŃSKI KOWALSTWO RAFAŁ GOLIŃSKI
P.H.U. “ARS” GROBELNY SŁAWOMIR SŁAWOMIR GROBELNY
MADAJ PAWEŁ MADAJ MONIKA MADAJ
BIURO USŁUGOWO HANDLOWE ZOFIA FLEMMING ZOFIA FLEMMING
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ROBERT ZAKRZEWSKI ROBERT ZAKRZEWSKI
PRZEDSIĘBIORSTWO CIEPŁOWNICZE TERMOLUKS ADAM KUMIĘGA ADAM KUMIĘGA
   
“BHZ SERWIS" SP. Z O.O. HALINA BARAŃSKA
  RYSZARD KILIAN
EKOSIMEX P.P.H. MARIAN LACHOWSKI MARIAN LACHOWSKI

"KRESKA" PRACOWNIA PROJEKTOWA

MAŁGORZATA WDOWIAK-DROZD

MAŁGORZATA WDOWIAK-DROZD
PIEKARNIA TOMASZ KOWALSKI BEATA KOWALSKA
PRZEDSIĘBIORSTWO CIEPŁOWNICZE TERMOLUKS ADAM KUMIĘGA ADAM KUMIĘGA
USŁUGI TRANSPORTOWO-CIĘŻAROWE JJ KOWALSCY JAN KOWALSKI
"ART-WAG" SŁAWOMIR WAWRZYŃSKI SŁAWOMIR WAWRZYŃSKI
FIRFEK RAFAŁ JAN FIRFAS RAFAŁ FIRFAS
  JAROSŁAW CHYREK
ZAKŁAD MECHANIKI POJAZDOWEJ STRÓŻYKIEWICZ ZENON ZENON STRÓŻYKIEWICZ
ZAKŁAD ŚLUSARSKO-MECHANICZNY JANUSZ BOCIEK JANUSZ BOCIEK
ZMPU WŁADYSŁAW KOŹLAK I SYNOWIE S.C. EWA KOŹLAK
ZPH LUMAR JACEK OGÓRKIEWICZ JANINA OGÓRKIEWICZ
JUST-MOTO ŁUKASZ SPYCHALSKI ŁUKASZ SPYCHALSKI

CUKIERNICTWO, HANDEL, USŁUGI

ZMUDZIEJEWSKA ILONA

ILONA ZMUDZIEJEWSKA
USŁUGI TRANSPORTOWE WIESŁAWA PECYNA WIESŁAWA PECYNA
  MAŁGORZATA I ADAM LITEWKA
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO DORADCA JADWIGA GRZEGOREK JADWIGA GRZEGOREK
KSIĘGARNIA PRZY RATUSZU LIDIA KOWALEWSKA LIDIA KOWALEWSKA
KADIA-CONSULTING KATARZYNA BEKISZ
  JOANNA I SŁAWOMIR BOCIEK
  BOGUMIŁA WELC
KODAR DARIUSZ KOCABA DARIUSZ KOCABA
  ANDRZEJ PUSOWSKI
"DAN-MAR" USŁUGI TRANSPORTOWE DANIEL GRABSKI
PUP ELEKTRO-POMIAR GRZEGORZ HOFFMMAN GRZEGORZ HOFFMMAN
FHU PIOTR KACHELSKI PIOTR KACHELSKI
PW GARDEN-FLORA JAKUB CHWIEDUK JAKUB CHWIEDUK
"KONKRET" PHU SEBASTIAN TORBICKI SEBASTIAN TORBICKI
PW KOLOR MARIUSZ KLICHOWSKI PIOTR PIONTEK MARIUSZ KLICHOWSKI
  HELENA I MARCIN MULLER
  HALINA I ZBIGNIEW DUBAS
ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY I PROJEKTOWANIA PAWIKAR KAROL PYTEL
REGAN RONALD BAJERSKI RONALD BAJERSKI
'SOCHA" FHU JAN SOCHA JAN SOCHA
BIURO OBSŁUGI NIERUCHOMOŚCI MIROSŁAW SYBILSKI MIROSŁAW SYBILSKI
PW "GRENBUD" BOŻENA GRENDA
"KAROLA" ZAKŁAD PRODUKCYJNY LIDIA BŁASZCZYK
P.H.U. DOMEX KAMILA REZMER KRZYSZTOF REZMER
ZAKŁAD KAMIENIARSKO-NAGROBKOWY KRZYSZTOF SCHMIDT
  PIOTR MALICKI
SALON FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY KARINA WIERTLEWSKA
Z.W. I PROJEKTOWANIA "PAWIKAR" SP. Z O.O. KAROL PYTEL
P.W. INSTALWAG TOMASZ GRABOWSKI
MET-MUL MICHAŁ MULCAN
TRANSTOM GÓRKA SP. J. JOLANTA GÓRKA
BIURO OBSŁUGI NIERUCHOMOŚCI MIROSŁAW SYBILSKI
KANCELARIA NOTARIALNA MAGDALENA FĄS
MASZYNY PIEKARNICZE I CUKIERNICZE JAROSŁAW ROTHE
REGAN RONALD BAJERSKI MIRELA BAJERSKA
DAR-MAR USŁUGI TRANSPORTOWE DANIEL GRABSKI
"KONKRET" P.H.U. SEBASTIAN TORBICKI
EKO-BENMAR BENEDYKT ŚLIWIŃSKI
F.H.U. "ROLNIK" RYSZARD JANKOWSKI BOGUSŁAWA JANKOWSKA
KSIĘGARNIA PRZY RATUSZU LIDIA KOWALEWSKA
P.W. KOLOR MARIUSZ KLICHOWSKI
FIRMA WIELOBRANŻOWA "KADA-BIS" ADAM KANIEWSKI
  TOMASZ SZPRYT
GRENBUD P.W. BRONISŁAW GRENDA BOŻENA GRENDA
KANCELARIA RADCY PRAWNEGO

AGNIESZKA PĘSIEK

sponsorzy11
 

 

Jesteś tutaj: Start Informacje SPONSORZY