Zintegrowany System Zarządzania

10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ w Bydgoszczy jest szpitalem wielospecjalistycznym, który może pochwalić się posiadanymi od wielu lat certyfikatami świadczącymi o wdrożonych działaniach na rzecz poprawy jakości świadczonych usług:

  • ISO 9001:2015 System Zarządzania Jakością,
  • AQAP 2110:2016 System Zarządzania Jakością,
  • ISO 14001:2015 System Zarządzania Środowiskowego,
  • PN-N-18001:2004 System Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy w Organizacji,
  • BS OHSAS 18001:2007 System Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy w Organizacji
  • ISO 22000:2005 System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności,
  • Certyfikat Akredytacyjny Ministra Zdrowia.

 

iso 9aqap

 

 

 

Wprowadzony System Zarządzania Jakością według ISO 9001/AQAP 2110 zapoczątkował w naszym Szpitalu proces rozumiany jako całość postępowania z Pacjentem od momentu przyjęcia, poprzez wykonywanie poszczególnych usług medycznych powiązanych ze sobą i oddziaływujących na siebie, aż do momentu wypisania ze Szpitala.

 

 

 

 

 

 

pn n

iso 22

bs ohsas

 

 

Podjęte działania w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności skutkują poprawą jakości i komfortu zarówno pobytu Pacjentów w 10WSzKzP SPZOZ, jak również warunków pracy kadry Szpitala.

 

 

iso 14

 

 

Polityka środowiskowa jaką wyznaczyła Komenda Szpitala zgodnie z normą ISO 14001 zobowiązuje personel, Pacjentów i osoby odwiedzające do dbania o środowisko naturalne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uzyskane certyfikaty w dużej mierze wsparły działania naszego Szpitala w przygotowaniu i uzyskaniu statusu szpitala akredytowanego, przyznawanego przez Ministra Zdrowia, po przejściu pozytywnej weryfikacji wymagań standardów akredytacyjnych (obejmujących wszystkie dziedziny funkcjonowania Szpitala)przeprowadzonej przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia w Krakowie.

certyfikat akredytacyjny

 

POLITYKA 
ZINTEGROWANEGO SYSTEMU ZARZĄDZANIA
10. WOJSKOWEGO SZPITALA KLINICZNEGO Z POLIKLINIKĄ SP ZOZ
W BYDGOSZCZY

 

Nadrzędnym celem 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SP ZOZ jest świadczenie kompleksowych usług medycznych na najwyższym poziomie jakościowym i etycznym, spełniając w sposób możliwie najlepszy potrzeby i oczekiwania Pacjentów.

Prawa i obowiązki Pacjenta mają zapewnić bezpieczeństwo oraz satysfakcję osób hospitalizowanych w Szpitalu.

 

 

 

 

20181210 071028 1 

mgr Anna RASZKA

Pełnomocnik Komendanta ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania
10 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką
Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej
w Bydgoszczy

tel. 261416223

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Jesteś tutaj: Start Informacje Zintegrowany System Zarządzania