Wybierz język:
Czcionka
Kontrast

Programy profilaktyczne

Pakiet bezpłatnych badań dla osób powyżej 40 r.ż.
poniedziałek 13 lutego, 2023

Wszystkich Państwa, którzy ukończyli 40 lat, zachęcamy do skorzystania z pakietu bezpłatnych badań diagnostycznych w Naszej Placówce!

Program profilaktyki chorób układu krążenia
czwartek 29 kwietnia, 2021

Choroby układu krążenia są główną przyczyną zgonów w Polsce i na świecie. Umieralność w Polsce z tego powodu należy do najwyższych w Europie. Badania epidemiologiczne i socjomedyczne pokazują, że ważną rolę w rozwoju chorób układu krążenia odgrywają niektóre wzorce zachowań składające się na współczesny styl życia – czynniki ryzyka. Świadczenia w ramach programu udzielane są bez skierowania, przez lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, do którego ubezpieczony jest zadeklarowany.

Program profilaktyki nowotworu piersi
piątek 4 października, 2019

Mammografia to jedno z najważniejszych badań, które powinny wykonywać kobiety zwłaszcza po okresie menopauzy. Dzięki niemu jest możliwe wykrycie zmian w piersiach o średnicy 0,5 cm, co nie jest możliwe podczas samobadania piersi. W dobie gdy rak piersi jest jednym z najczęściej występujących nowotworów wśród kobiet po 50 r.ż. należy zadbać o to, aby ewentualne zmiany zostały zdiagnozowane jak najwcześniej.

Program profilaktyki nowotworu szyjki macicy
środa 2 października, 2019

„Życie jest bezcennym darem” – to hasło przyświeca akcji bezpłatnych badań cytologicznych. Jest ona skierowana do wszystkich kobiet w wieku od 25 do 59 lat, które przez ostatnie trzy lata nie miały wykonywanego badania cytologicznego

')