Co się działo na Bloku Operacyjnym w sobotę 22 czerwca? Chirurdzy, neurochirurdzy, kardiochirurdzy i anestezjolodzy pokazali przyszłym studentom medycyny jak ich praca harmonijnie współgra w takim miejscu.

Każdy uczestnik mógł spróbować swoich sił w różnych zadaniach przygotowanych przez naszych specjalistów, m. in. szycia powłok skórnych, wiązanie węzłów chirurgicznych czy obsługę narzędzi laparoskopowych.

Jedną z największych atrakcji był escape room zaaranżowany na jednym z bloków operacyjnych. To nowatorskie podejście do nauki okazało się strzałem w dziesiątkę, zwłaszcza dla przyszłych studentów medycyny, którzy mieli okazję połączyć edukację z zabawą.

Fotorelacja:Pozostałym uczestnikom Białej Soboty dziękujemy za skorzystanie z badań, oferty edukacyjnej oraz obszaru zabaw dla najmłodszych, które starannie przygotowaliśmy. Nieustannie będziemy zaznaczać jak ważna jest profilaktyka zdrowotna, korzystanie z możliwości jakie oferuje nam służba zdrowia, umiejętność rozpoznawania i reagowania na określone sytuacje w codziennym życiu, które mogą zagrażać zdrowiu naszemu lub osób w naszym otoczeniu.

Fotorelacja:

Certyfikat Akredytacyjny Ministra Zdrowia

Zobacz wszystkie certyfikaty jakości

Kontakt

10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ w Bydgoszczy

ul. Powstańców Warszawy 5, 85-681 Bydgoszcz

NIP: 554-031-25-10

REGON: 090538318

Pełny kontakt