Wybierz język:
Czcionka
Kontrast

Aktualności

Sprzedaż sprzętu medycznego
poniedziałek 18 września, 2023

 

 

Informujemy o możliwości wykupienia sprzętu medycznego.

Informacja o bezpłatnych lekach dla osób powyżej 65 r.ż. oraz młodzieży
poniedziałek 18 września, 2023

Zachęcamy do zapoznania się z rozszerzoną listą bezpłatnych leków, które dotychczas podlegały częściowej refundacji.

Nominacje do plebiscytu medycznego Hipokrates 2023
wtorek 12 września, 2023

Plebiscyt odbywa się pod patronatem Narodowego Funduszu Zdrowia, a patronem ogólnopolskiej gali jest także Ministerstwo Zdrowia. Celem akcji jest docenienie miejsc, które cieszą się największym zaufaniem pacjentów, są dobrze zarządzane i mają profesjonalny personel. Dlatego kandydatów do nagród nominują, a później laureatów wybiorą Ci, którzy najlepiej znają medyków – ich pacjenci.

Możliwość wykonania psychotestów w Wojskowym Centrum Medycyny Pracy
piątek 8 września, 2023

 

Informujemy, że Pracownia Psychologiczna Psychotesty Ligia Gozdek-Michalska, z którą współpracujemy już od ponad roku, jest dostępna również w kompleksie naszego szpitala! 📣

Badanie opinii i doświadczeń pacjentów naszej placówki
piątek 8 września, 2023

Zapraszamy do udziału w badaniu ankietowym dotyczącym jakości opieki w Oddziałach Naszego Szpitala. Udział w badaniu pozwoli Państwu mieć realny wpływ na jakość leczenia i rozwój naszej jednostki.

III Turniej Piłki Nożnej im. Grzegorza Piórkowskiego
wtorek 5 września, 2023

 

Reprezentacja Szpitala zajęła 2 miejsce w „III Turnieju Piłki Nożnej im. Grzegorza Piórkowskiego”. W zawodach wzięli udział pracownicy ochrony zdrowia ze stacji pogotowia ratunkowego i szpitali z województwa kujawsko-pomorskiego.

Symboliczne otwarcie komórek Centrum Zdrowia Psychicznego 10. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Bydgoszczy
czwartek 31 sierpnia, 2023

24 sierpnia br. w obecności Dyrektor Departamentu Wojskowej Służby Zdrowia dr Aurelii Ostrowskiej miało miejsce symboliczne otwarcie w nowej lokalizacji Przychodni Zdrowia Psychicznego oraz Oddziału Dziennego Psychiatrycznego wchodzących w skład nowoutworzonego Centrum Zdrowia Psychicznego w 10. Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką SPZOZ w Bydgoszczy.

Nekrolog płk w st. spocz. dr n. med. Zbigniew Pawłowicz
wtorek 29 sierpnia, 2023

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 26. sierpnia 2023 roku zmarł Śp. płk w st. spocz. dr n. med. Zbigniew Pawłowicz – Chirurg, Ordynator, Zastępca Komendanta, Komendant 10. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SP ZOZ do 1995 roku, Szef Służby Zdrowia Pomorskiego Okręgu Wojskowego. Po odejściu z zawodowej służby wojskowej Dyrektor Centrum Onkologii w Bydgoszczy, Senator RP, Poseł na Sejm RP, Radny Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Szkolenie z zakresu standardów szpitalnego systemu jakości w zakresie dawstwa narządów i tkanek oraz ich wdrożenia
piątek 25 sierpnia, 2023
15 sierpnia – Święto Wojska Polskiego
poniedziałek 14 sierpnia, 2023

W dniu 12 sierpnia br. społeczność Szpitala zgromadziła się na uroczystości z okazji Święta Wojska Polskiego – niezmiernie ważnego dla Polaków święta związanego z wydarzeniem, które miało ogromny wpływ na dalsze losy naszego kraju, a nawet współczesnej Europy, a mianowicie 103. Rocznicą Bitwy Warszawskiej.

Zatrudnimy neurologów
czwartek 10 sierpnia, 2023

 

10. WOJSKOWY SZPITAL KLINICZNY Z POLIKLINIKĄ SP ZOZ

zatrudni na stanowisko

LEKARZ SPECJALISTA W DZIEDZINIE NEUROLOGIA

Zatrudnimy Pielęgniarki/Pielęgniarzy do Oddziału Klinicznego Chirurgii Naczyniowej z Oddziałem Procedur Małoinwazyjnych
piątek 14 lipca, 2023

 

 

 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

NAWIGATOR PACJENTA
środa 12 lipca, 2023

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom pacjentów Rzecznik Praw Pacjenta przygotował NAWIGATOR PACJENTA – przewodnik jak poruszać się w systemie ochrony zdrowia, który w prosty i zrozumiały sposób wyjaśnia skomplikowane kwestie, które często nurtują osoby poszukujące drogi do szybkiego uzyskania pomocy i skutecznego leczenia.

Szczepienie przeciw pneumokokom dla osób 65+
czwartek 6 lipca, 2023

W związku z przystąpieniem do programu profilaktyki zakażeń pneumokokowych wśród osób dorosłych, zapraszamy pacjentów w wieku 65 lat i więcej, zameldowanych w Bydgoszczy, do skorzystania z dostępnej puli szczepionek.

27 maja – Dzień Diagnosty Laboratoryjnego
sobota 27 maja, 2023

 

Najlepsze życzenia z okazji Dnia Diagnosty Laboratoryjnego!

19 maja – Międzynarodowy Dzień Lekarza Rodzinnego
piątek 19 maja, 2023
14 maja – Dzień Opiekuna Medycznego
niedziela 14 maja, 2023
Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Krajowy Dzień Położnych 2023
piątek 12 maja, 2023

 

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek został ustanowiony przez Międzynarodową Radę Pielęgniarek na Kongresie w Meksyku w 1973 roku i przypada corocznie 12. maja, natomiast 8. maja świętujemy Krajowy Dzień Położnej.

5 maja – Światowy Dzień Higieny Rąk
piątek 5 maja, 2023

Światowa Organizacja Zdrowia co roku organizuje ogólnoświatową kampanię pod hasłem Myj ręce – chroń życie: „SAVE LIVES: Clean Your Hands”. Celem obchodów Dnia jest podniesienie świadomości ludzi o wpływie prawidłowego mycia rąk na zdrowie.

Obchody Narodowego Święta Konstytucji Trzeciego Maja
środa 3 maja, 2023

W polskiej tradycji 3. maja jest dniem celebrowania polskiej państwowości, której fundamentem jest trzeciomajowa konstytucja. Symbolizuje ona oświecone, mądre i odpowiedzialne dążenia rządzących Polską do modernizacji naszego kraju.

1 2
')