Wybierz język:
Czcionka
Kontrast

Aktualności

Ogólnopolska kampania społeczna „Twoja krewa, moje życie”
czwartek 24 listopada, 2022

Krew jest bezcennym lekiem ratującym życie, którego nie da się kupić ani sztucznie wyprodukować. Niestety świadomość społeczna tego jak ważne jest oddawanie krwi nadal jest niska. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami kampanii oraz udziału w ankiecie pozwalającej przygotować skuteczniejsze rozwiązania dla tego problemu.

Narodowe Święto Niepodległości
czwartek 10 listopada, 2022

10 listopada br. społeczność Szpitala, zebrała się na uroczystym apelu aby upamiętnić 104. Rocznicę Odzyskania Niepodległości. Pielęgnowanie pamięci o wydarzeniach sprzed ponad 100 lat jest niewątpliwie silnym bodźcem do jeszcze większego zaangażowania w wykonywanie codziennej misji Szpitala – od dbania o zdrowie po walkę o życie Rodaków.

Światowy Dzień Radiologii
wtorek 8 listopada, 2022

8. listopada obchodzony jest Światowy Dzień Radiologii.

Z tej okazji składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim osobom powiązanym z branżą radiologii.

Plebiscyt HIPOKRATES 2022
wtorek 18 października, 2022

 

Z całego serca dziękujemy za zgłoszone nominacje oraz zaangażowanie w oddawanie głosów na naszą kadrę w Plebiscycie Hipokrates 2022. Wyrazem Państwa wdzięczności i zaufania są liczne wyróżnienia naszych medyków.

Aż 11 specjalistów z naszej placówki znalazło się w finałowych dziesiątkach w swoich dziedzinach medycznych na szczeblu wojewódzkim!

Życzenia z okazji dnia Ratownictwa Medycznego
czwartek 13 października, 2022

W dniu 13 października przypada Dzień Ratownictwa Medycznego.

Wyróżnienia w konkursie Bezpieczny Szpital – Zdrowa Przyszłość Inspiracje 2021/2022
piątek 30 września, 2022
  1. września br. w Narodowym Instytucie Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie miało miejsce rozstrzygnięcie 5. edycji plebiscytu „Zdrowa Przyszłość Inspiracje 2021/2022”. Organizatorem wydarzenia jest Idea Trade. Komendant Szpitala płk dr n. med. Robert Szyca odebrał wyróżnienia aż w dwóch kategoriach w tegorocznej edycji.
Zmiana lokalizacji sklepu medycznego „Cezal-Bydgoszcz”
środa 21 września, 2022

Informujemy, że sklep medyczny „Cezal-Bydgoszcz”, usytuowany w budynku Szpitala (na przeciwko Punktu Informacji Szpitala), zmienia lokalizację. Od 1 października br. przedsiębiorstwo będzie dostępne dla Państwa w dawnym budynku Polikliniki (na wprost od wejścia głównego) w godzinach 8:00-16:00.

Kujawsko-Pomorski Oddział Wojewódzki NFZ zaprasza na Piknik Rodzinny
wtorek 13 września, 2022

Kujawsko-Pomorski Oddział Wojewódzki NFZ zaprasza na Piknik Rodzinny

Nominacje do plebiscytu medycznego Hipokrates 2022
środa 17 sierpnia, 2022

Plebiscyt odbywa się pod patronatem Narodowego Funduszu Zdrowia, a patronem ogólnopolskiej gali jest także Ministerstwo Zdrowia. Celem akcji jest docenienie miejsc, które cieszą się największym zaufaniem pacjentów, są dobrze zarządzane i mają profesjonalny personel. Dlatego kandydatów do nagród nominują, a później laureatów wybiorą Ci, którzy najlepiej znają medyków – ich pacjenci.

II Turniej Piłki Nożnej im. Grzegorza Piórkowskiego
wtorek 16 sierpnia, 2022

 

Reprezentacja Szpitala zajęła 1 miejsce w „II Turnieju Piłki Nożnej im. Grzegorza Piórkowskiego”. W zawodach wzięli udział pracownicy ochrony zdrowia ze stacji pogotowia ratunkowego i szpitalnych oddziałów ratunkowych z województwa kujawsko-pomorskiego.

15 sierpnia – Święto Wojska Polskiego
piątek 12 sierpnia, 2022

W dniu 12 sierpnia br. społeczność Szpitala zgromadziła się na uroczystości z okazji Święta Wojska Polskiego – niezmiernie ważnego dla Polaków święta związanego z wydarzeniem, które miało ogromny wpływ na dalsze losy naszego kraju, a nawet współczesnej Europy, a mianowicie 102. Rocznicą Bitwy Warszawskiej.

Poszukiwany dzierżawca pomieszczeń pod bufet w budynku Szpitala
środa 10 sierpnia, 2022

 

 

Zapraszamy do udziału w przetargu na dzierżawę pomieszczeń przeznaczonych do prowadzenia bufetu w budynku Szpitala!

Otwarcie Laboratorium Szpitalnego (Zakład Analityki Lekarskiej)
piątek 29 lipca, 2022

 

Z dniem 1 sierpnia 2022 r. rozpoczyna działalność Szpitalne Laboratorium – Zakład Analityki Lekarskiej, posiadające lokalizacje w 2 budynkach – więcej informacji w poście.

Otwarcie poradni neurologicznej – leczenie stwardnienia rozsianego
piątek 1 lipca, 2022

 

Informujemy, że od 1 lipca br. jest  otwarta poradnia neurologiczna – leczenie stwardnienia rozsianego. Przyjęcie uwarunkowane jest posiadaniem skierowania do poradni neurologicznej.

Gala Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego
piątek 17 czerwca, 2022

Uhonorowany podczas wydarzenia został Zastępca Komendanta płk dr n. med. Robert Włodarski z zespołem naukowców Politechniki Bydgoskiej im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w składzie: dr inż. Dariusz Kulus, dr inż. Natalia Miler, dr inż. Alicja Tymoszuk, dr inż. Anita Woźny w kategorii „Nauka, badania naukowe, postęp techniczny”.

29 maja – Międzynarodowy Dzień Uczestników Misji Pokojowych i Dzień Weterana Działań Poza Granicami Państwa
niedziela 29 maja, 2022

Wszystkim Weteranom Działań poza Granicami Państwa oraz Uczestnikom Misji Pokojowych w dniu ich Święta życzymy przede wszystkim satysfakcji z dotychczasowych dokonań oraz nieustającego zdrowia.

27 maja – Dzień Diagnosty Laboratoryjnego
piątek 27 maja, 2022

 

Najlepsze życzenia z okazji Dnia Diagnosty Laboratoryjnego!

Płk dr n. med. Robert Szyca powołany na konsultanta krajowego ds. obronności w dziedzinie chirurgii ogólnej
poniedziałek 23 maja, 2022

 

 

Kolejne powołanie w naszej kadrze – płk dr n. med. Robert Szyca, Komendant 10. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SP ZOZ, został powołany przez Ministra Zdrowia na konsultanta krajowego ds. obronności w dziedzinie chirurgii ogólnej.

Zatrudnimy Pielęgniarki/Pielęgniarzy
środa 18 maja, 2022

 

 

 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

12 maja – Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych
piątek 13 maja, 2022

 

W tegorocznej uroczystości brały udział wyróżnione pielęgniarki, które z rąk Pana Komendanta płk. dr. n. med. Roberta Szycy i Naczelnej Pielęgniarki mgr piel. Elżbiety Pankanin otrzymały honorowe wyróżnienia Bene Merentibus oraz listy gratulacyjne.

1 2 3 4 5 6 7 8
')