Wybierz język:
Czcionka
Kontrast

Aktualności

Życzenia z okazji Dnia Chorego
piątek 10 lutego, 2023

Dyrektor Departamentu Wojskowej Służby Zdrowia MON dr Aurelia Ostrowska przekazuje życzenia z okazji Światowego Dnia Chorego, obchodzonego 11 lutego.

Program Profilaktyka 40 PLUS
czwartek 9 lutego, 2023

Wszystkich Państwa, którzy ukończyli 40 lat, zachęcamy do skorzystania z pakietu bezpłatnych badań diagnostycznych w Naszej Placówce!

Praca dla medyków w poradniach specjalistycznych
czwartek 26 stycznia, 2023

 

 

Aktualne oferty pracy dla lekarzy specjalistów i w trakcie specjalizacji w naszej Poliklinice

Zmiany organizacyjne i najnowsze inwestycje
poniedziałek 23 stycznia, 2023

Nieustannie podnoszone standardy wpływają na poczucie bezpieczeństwa i budowanie zaufania wśród pacjentów, a zapewnienie wysokiej jakości opieki medycznej, sprzętu na światowym poziomie oraz stworzenie komfortowej i bezpiecznej przestrzeni, w której pacjenci będą wracać do zdrowia, jest kwestią priorytetową w Naszej Placówce.

Klepsydra ppłk w st. spocz. dr n. med. Waldemar Narolski
środa 4 stycznia, 2023
Sprzedaż sprzętu medycznego
czwartek 15 grudnia, 2022

 

 

Informujemy o możliwości wykupienia sprzętu medycznego.

Ogólnopolska kampania społeczna „Twoja krewa, moje życie”
czwartek 24 listopada, 2022

Krew jest bezcennym lekiem ratującym życie, którego nie da się kupić ani sztucznie wyprodukować. Niestety świadomość społeczna tego jak ważne jest oddawanie krwi nadal jest niska. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami kampanii oraz udziału w ankiecie pozwalającej przygotować skuteczniejsze rozwiązania dla tego problemu.

Narodowe Święto Niepodległości
czwartek 10 listopada, 2022

10 listopada br. społeczność Szpitala, zebrała się na uroczystym apelu aby upamiętnić 104. Rocznicę Odzyskania Niepodległości. Pielęgnowanie pamięci o wydarzeniach sprzed ponad 100 lat jest niewątpliwie silnym bodźcem do jeszcze większego zaangażowania w wykonywanie codziennej misji Szpitala – od dbania o zdrowie po walkę o życie Rodaków.

Światowy Dzień Radiologii
wtorek 8 listopada, 2022

8. listopada obchodzony jest Światowy Dzień Radiologii.

Z tej okazji składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim osobom powiązanym z branżą radiologii.

Plebiscyt HIPOKRATES 2022
wtorek 18 października, 2022

 

Z całego serca dziękujemy za zgłoszone nominacje oraz zaangażowanie w oddawanie głosów na naszą kadrę w Plebiscycie Hipokrates 2022. Wyrazem Państwa wdzięczności i zaufania są liczne wyróżnienia naszych medyków.

Aż 11 specjalistów z naszej placówki znalazło się w finałowych dziesiątkach w swoich dziedzinach medycznych na szczeblu wojewódzkim!

Życzenia z okazji dnia Ratownictwa Medycznego
czwartek 13 października, 2022

W dniu 13 października przypada Dzień Ratownictwa Medycznego.

Wyróżnienia w konkursie Bezpieczny Szpital – Zdrowa Przyszłość Inspiracje 2021/2022
piątek 30 września, 2022
  1. września br. w Narodowym Instytucie Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie miało miejsce rozstrzygnięcie 5. edycji plebiscytu „Zdrowa Przyszłość Inspiracje 2021/2022”. Organizatorem wydarzenia jest Idea Trade. Komendant Szpitala płk dr n. med. Robert Szyca odebrał wyróżnienia aż w dwóch kategoriach w tegorocznej edycji.
Zmiana lokalizacji sklepu medycznego „Cezal-Bydgoszcz”
środa 21 września, 2022

Informujemy, że sklep medyczny „Cezal-Bydgoszcz”, usytuowany w budynku Szpitala (na przeciwko Punktu Informacji Szpitala), zmienia lokalizację. Od 1 października br. przedsiębiorstwo będzie dostępne dla Państwa w dawnym budynku Polikliniki (na wprost od wejścia głównego) w godzinach 8:00-16:00.

Kujawsko-Pomorski Oddział Wojewódzki NFZ zaprasza na Piknik Rodzinny
wtorek 13 września, 2022

Kujawsko-Pomorski Oddział Wojewódzki NFZ zaprasza na Piknik Rodzinny

Nominacje do plebiscytu medycznego Hipokrates 2022
środa 17 sierpnia, 2022

Plebiscyt odbywa się pod patronatem Narodowego Funduszu Zdrowia, a patronem ogólnopolskiej gali jest także Ministerstwo Zdrowia. Celem akcji jest docenienie miejsc, które cieszą się największym zaufaniem pacjentów, są dobrze zarządzane i mają profesjonalny personel. Dlatego kandydatów do nagród nominują, a później laureatów wybiorą Ci, którzy najlepiej znają medyków – ich pacjenci.

II Turniej Piłki Nożnej im. Grzegorza Piórkowskiego
wtorek 16 sierpnia, 2022

 

Reprezentacja Szpitala zajęła 1 miejsce w „II Turnieju Piłki Nożnej im. Grzegorza Piórkowskiego”. W zawodach wzięli udział pracownicy ochrony zdrowia ze stacji pogotowia ratunkowego i szpitalnych oddziałów ratunkowych z województwa kujawsko-pomorskiego.

15 sierpnia – Święto Wojska Polskiego
piątek 12 sierpnia, 2022

W dniu 12 sierpnia br. społeczność Szpitala zgromadziła się na uroczystości z okazji Święta Wojska Polskiego – niezmiernie ważnego dla Polaków święta związanego z wydarzeniem, które miało ogromny wpływ na dalsze losy naszego kraju, a nawet współczesnej Europy, a mianowicie 102. Rocznicą Bitwy Warszawskiej.

Poszukiwany dzierżawca pomieszczeń pod bufet w budynku Szpitala
środa 10 sierpnia, 2022

 

 

Zapraszamy do udziału w przetargu na dzierżawę pomieszczeń przeznaczonych do prowadzenia bufetu w budynku Szpitala!

Otwarcie Laboratorium Szpitalnego (Zakład Analityki Lekarskiej)
piątek 29 lipca, 2022

 

Z dniem 1 sierpnia 2022 r. rozpoczyna działalność Szpitalne Laboratorium – Zakład Analityki Lekarskiej, posiadające lokalizacje w 2 budynkach – więcej informacji w poście.

Otwarcie poradni neurologicznej – leczenie stwardnienia rozsianego
piątek 1 lipca, 2022

 

Informujemy, że od 1 lipca br. jest  otwarta poradnia neurologiczna – leczenie stwardnienia rozsianego. Przyjęcie uwarunkowane jest posiadaniem skierowania do poradni neurologicznej.

1 2
')