Wybierz język:
Czcionka
Kontrast

Aktualności

Zmiana organizacji pracy w Podstawowej Opiece Zdrowotnej
wtorek 15 września, 2020

 

 

W związku z utrzymującym się zagrożeniem epidemiologicznym w kierunku zagrożenia koronawirusem (SARS-CoV-2) informujemy o zmianie organizacji pracy Lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

Powołanie ppłk. dr. n. med. Piotra Gasińskiego na konsultanta wojewódzkiego
środa 9 września, 2020

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że ppłk dr n. med. Piotr GASIŃSKI, Ordynator Oddziału Neurotraumatologii 10. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SP ZOZ, został powołany przez Wojewodę Kujawsko-Pomorskiego na kolejną kadencję konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie neurochirurgii.

Światowy Dzień Fizjoterapeuty w 10WSK
wtorek 8 września, 2020

 

Wszystkim Fizjoterapeutom składamy najlepsze życzenia! 

„COVID NAS NIE ZATRZYMAŁ” Uroczyste otwarcie zmodernizowanych Oddziałów Klinicznych
piątek 4 września, 2020

W dniu 3. września 2020 r. odbyło się uroczyste otwarcie trzech oddziałów klinicznych 10. WSzKzP SP ZOZ w Bydgoszczy które w ostatnim czasie przeszły gruntowną modernizację

Wsparcie Szpitala przez PZU na Życie SA
poniedziałek 24 sierpnia, 2020

Powszechny Zakład Ubezpieczeń Życie SA, w ramach prowadzonej działalności prewencyjnej mającej na celu ochronę zdrowia oraz szeroko pojętą profilaktykę zdrowotną, przekazał Szpitalowi wsparcie finansowe przeznaczone na zakup: kombinezonów ochronnych, maseczek ochronnych, gogli ochronnych, rękawiczek ochronnych czy płynu do dezynfekcji.

Święto Wojska Polskiego
piątek 14 sierpnia, 2020

15 sierpnia jest Świętem całej społeczności wojskowej i z tej okazji kierujmy do wszystkich współtowarzyszy służby – oficerów, podoficerów oraz pracowników szpitala serdeczne słowa, pozdrowienia, gratulacji i podziękowania za codzienną żmudną służbę, za wielki trud ustawicznego podnoszenia poziomu wyszkolenia, za gotowość do realizacji nowych zadań i za ciągłe podnoszenie zdolności obronnych naszej Ojczyzny na wyższy poziom.

Zatrudnimy Pielęgniarki
poniedziałek 3 sierpnia, 2020

 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

Spotkanie z Ministrem Obrony Narodowej
środa 8 lipca, 2020

 

We wtorek, 7 lipca br. szef MON spotkał się z przedstawicielami personelu medycznego Wojskowego Instytutu Higieny i Epidemiologii w Puławach, którzy od kilku miesięcy zaangażowani są w walkę z pandemią koronawirusa. W trakcie spotkania minister M. Błaszczak wręczył medykom wyróżnienia.

Uzyskane certyfikaty
wtorek 7 lipca, 2020

 

 

Informuję o pozytywnym wyniku auditu przeprowadzonego w dniach 12-27.03.2020 r. i uzyskaniu stosownych certyfikatów: ISO 45001:2018.

GOTOWOŚĆ, POŚWIĘCENIE, RATUNEK
piątek 3 lipca, 2020

 

 

 

Cztery miesiące walki Wojska Polskiego z epidemią koronawirusa.

Święto 1. Pomorskiej Brygady Logistycznej
piątek 26 czerwca, 2020

 

Komendant 10. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ  w Bydgoszczy płk dr n. med. Robert Szyca wziął udział w obchodach Święta 1. Brygady Logistycznej w Bydgoszczy.

UTP przygotowuje się do produkcji respiratora
piątek 26 czerwca, 2020

W minionym tygodniu podpisana została umowa w sprawie udziału poszczególnych autorów respiratora pomiędzy uczelnią a pracownikami lokalnych firm, emerytowanymi pracownikami Wydziału Inżynierii Mechanicznej UTP, a także płk. dr. n. med. Robertem Włodarskim – Zastępcą komendanta 10. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SP ZOZ w Bydgoszczy.

Uczestnictwo Komendanta płk. dr. n. med. Roberta Szycy w spotkaniu z premierem
piątek 26 czerwca, 2020

Premier Morawiecki wystąpił w budynku Akademii Muzycznej przy ul. Gdańskiej 20, podczas którego obecny był także Komendant 10. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Bydgoszczy.

Kolejne osiągnięcia prowadzące do podniesienia bezpieczeństwa personelu medycznego w dobie koronawirusa
środa 10 czerwca, 2020

Naukowcy z Politechniki Wrocławskiej, po rozmowach z płk. dr. n. med. Robertem Włodarskim, anestezjologiem i zastępcą ds. lecznictwa Komendanta 10. Wojskowego Szpitala Klinicznego w Bydgoszczy, podjęli się stworzenia śluzy służącej do dezynfekcji personelu medycznego opiekującego się osobami zakażonymi koronawirusem.

27 maja – Ogólnopolski Dzień Diagnosty Laboratoryjnego
środa 27 maja, 2020

 

Z tej okazji życzymy wszystkim diagnostom laboratoryjnym wytrwałości i zdrowia oraz satysfakcji z wykonywania swojej pracy, jak i pomyślności w życiu osobistym!

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położnej
wtorek 12 maja, 2020

 

Podobnie jak przy obchodzonym w Polsce 8 maja Dniu Położnej, który przyjęto jako dzień urodzin położnej STANISŁAWY LESZCZYŃSKIEJ – ikony położnictwa, tak i Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych obchodzimy 12 maja, w dniu urodzin prekursorki nowoczesnego pielęgniarstwa – FLORENCE NIGHTINGALE.

Konferencja prasowa dot. respiratora UCM 01.
poniedziałek 11 maja, 2020

 

8 maja br. w budynku bydgoskiego Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego został zaprezentowany model respiratora UCM 01, który pod kątem medycznym był nadzorowany przez

płk. dr. n. med. Roberta Włodarskiego.

Dzień Położnej
piątek 8 maja, 2020

 

 

8 maja to w Polsce Dzień Położnej i rocznica urodzin Stanisławy Leszczyńskiej – ikony położnictwa.

Dzień Flagi RP
sobota 2 maja, 2020

 

 

2 maja – Święto Flagi RP

Z-ca Komendanta płk d n. med. Robert Włodarski we współpracy z UTP tworzy respiratory!
piątek 24 kwietnia, 2020

 

Z dumą informujemy, że Zastępca Komendanta płk dr n. med. Robert Włodarski objął nadzór medyczny nad tworzeniem respiratorów na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy w walce z COVID-19.

1 2 3 4
')