Wybierz język:
Czcionka
Kontrast

Aktualności

15 sierpnia – Święto Wojska Polskiego
piątek 12 sierpnia, 2022

W dniu 13 sierpnia br. społeczność Szpitala zgromadziła się na uroczystości z okazji Święta Wojska Polskiego – niezmiernie ważnego dla Polaków święta związanego z wydarzeniem, które miało ogromny wpływ na dalsze losy naszego kraju, a nawet współczesnej Europy, a mianowicie 102. Rocznicą Bitwy Warszawskiej.

Otwarcie Laboratorium Szpitalnego (Zakład Analityki Lekarskiej)
piątek 29 lipca, 2022

 

Z dniem 1 sierpnia 2022 r. rozpoczyna działalność Szpitalne Laboratorium – Zakład Analityki Lekarskiej, posiadające lokalizacje w 2 budynkach – więcej informacji w poście.

Otwarcie poradni neurologicznej – leczenie stwardnienia rozsianego
piątek 1 lipca, 2022

 

Informujemy, że od 1 lipca br. jest  otwarta poradnia neurologiczna – leczenie stwardnienia rozsianego. Przyjęcie uwarunkowane jest posiadaniem skierowania do poradni neurologicznej.

Gala Nagród Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego
piątek 17 czerwca, 2022

Uhonorowany podczas wydarzenia został Zastępca Komendanta płk dr n. med. Robert Włodarski z zespołem naukowców Politechniki Bydgoskiej im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w składzie: dr inż. Dariusz Kulus, dr inż. Natalia Miler, dr inż. Alicja Tymoszuk, dr inż. Anita Woźny w kategorii „Nauka, badania naukowe, postęp techniczny”.

Poszukiwany dzierżawca pomieszczeń pod bufet w budynku Szpitala
piątek 10 czerwca, 2022

 

 

Zapraszamy do udziału w przetargu na dzierżawę pomieszczeń przeznaczonych do prowadzenia bufetu w budynku Szpitala!

29 maja – Międzynarodowy Dzień Uczestników Misji Pokojowych i Dzień Weterana Działań Poza Granicami Państwa
niedziela 29 maja, 2022

Wszystkim Weteranom Działań poza Granicami Państwa oraz Uczestnikom Misji Pokojowych w dniu ich Święta życzymy przede wszystkim satysfakcji z dotychczasowych dokonań oraz nieustającego zdrowia.

27 maja – Dzień Diagnosty Laboratoryjnego
piątek 27 maja, 2022

 

Najlepsze życzenia z okazji Dnia Diagnosty Laboratoryjnego!

Płk dr n. med. Robert Szyca powołany na konsultanta krajowego ds. obronności w dziedzinie chirurgii ogólnej
poniedziałek 23 maja, 2022

 

 

Kolejne powołanie w naszej kadrze – płk dr n. med. Robert Szyca, Komendant 10. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SP ZOZ, został powołany przez Ministra Zdrowia na konsultanta krajowego ds. obronności w dziedzinie chirurgii ogólnej.

Zatrudnimy Pielęgniarki/Pielęgniarzy
środa 18 maja, 2022

 

 

 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

12 maja – Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych
piątek 13 maja, 2022

 

W tegorocznej uroczystości brały udział wyróżnione pielęgniarki, które z rąk Pana Komendanta płk. dr. n. med. Roberta Szycy i Naczelnej Pielęgniarki mgr piel. Elżbiety Pankanin otrzymały honorowe wyróżnienia Bene Merentibus oraz listy gratulacyjne.

Uroczystość wręczenia wyróżnień przez Ministra Obrony Narodowej za walkę z COVID-19
wtorek 10 maja, 2022

 

Odznaczenie w postaci medalu okolicznościowego Szefa MON odebrał również płk dr n. med. Piotr Ligocki – Kierownik Kliniki Chorób Wewnętrznych Naszego Szpitala, który w czasie pandemii pełnił również funkcję Koordynatora Oddziału COVID oraz brał aktywny udział w tworzeniu Szpitala Tymczasowego w Ciechocinku.

Święto Konstytucji Trzeciego Maja
wtorek 3 maja, 2022

W tym roku przypada 231. rocznica uchwalenia przez Sejm Czteroletni, pierwszej w Europie i drugiej na świecie, Konstytucji 3 Maja.

2 maja – Dzień Flagi
poniedziałek 2 maja, 2022

Celem święta jest promowanie szacunku do flagi oraz propagowanie wiedzy o polskiej tożsamości oraz symbolach narodowych. Jej kolorystyka jest oparta o barwy polskiego godła  – białego orła w czerwonym polu. W czasie m.in. drugiej wojny światowej kolory te były symbolem niezłomności narodu i woli zwycięstwa, budziły nadzieję na wolność.

Zatrudnimy Ratowników Medycznych na oddziały szpitalne
piątek 29 kwietnia, 2022

 

 

 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

Program pilotażowy Ministerstwa Zdrowia
wtorek 26 kwietnia, 2022

 

Zachęcamy do zaczerpnięcia wiedzy związanej z wprowadzaniem zmian w opiece psychiatrycznej nad dziećmi i młodzieżą, tj. programu pilotażowego oddziaływań terapeutycznych skierowanych do dzieci i młodzieży problemowo korzystających z nowych technologii cyfrowych oraz ich rodzin oraz ośrodków środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży.

7 kwietnia – Światowy Dzień Zdrowia
czwartek 7 kwietnia, 2022

 

Głównym przesłaniem tego święta jest zwrócenie uwagi na najważniejsze problemy zdrowotne dotyczące społeczeństw na całym świecie. Każdego roku motyw przewodni Światowego Dnia Zdrowia poświęcony jest innej tematyce, która podkreśla priorytetowy obszar problemów w obszarze zdrowia publicznego.

Wizyta Komendanta Szpitala płk. dr. n. med. Roberta Szycy w Kwaterze Głównej Wielonarodowego Korpusu Północ-Wschód
czwartek 7 kwietnia, 2022

 

5 kwietnia br. Komendant płk dr n. med. Robert Szyca wraz ze starszymi oficerami, obecnie uczęszczającymi na Kurs Oficerów Głównych Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie, przyjechali z wizytą do Kwatery Głównej Wielonarodowego Korpusu Północ-Wschód (MNC NE) w Szczecinie.

Obchody Święta Wojskowej Służby Zdrowia
piątek 1 kwietnia, 2022

Święto Wojskowej Służby Zdrowia jest niewątpliwie jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu społeczności Naszego Szpitala, w tym roku uroczystość jej obchodów miała miejsce 31 marca. Jest to okazja do uhonorowania wszystkich żołnierzy i pracowników za codzienny zapał i ofiarność, z jakimi wypełniają misję swojego powołania, za wysiłek wykonywania ciężkiej i pełnej poświęceń pracy na rzecz drugiego człowieka.

OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY SAMOCHODU SŁUŻBOWEGO 10 WOJSKOWEGO SZPITALA KLINICZNEGO W BYDGOSZCZY
czwartek 31 marca, 2022

 

Komendant 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SP ZOZ w Bydgoszczy ogłasza sprzedaż samochodu służbowego marki Lublin 3N w drodze składania ofert drogą elektroniczną

Płk dr n. med. Robert Szyca Laureatem plebiscytu „Lekarz z empatii”
czwartek 31 marca, 2022

Z radością informujemy, iż za sprawą głosów oddanych przez pacjentów, płk dr n. med. Robert Szyca – lekarz specjalista chirurgii  ogólnej i chirurgii onkologicznej, a zarazem Komendant Naszego Szpitala – został laureatem plebiscytu „Lekarz z empatii”!

1 2 3 4 5 6 7
')