1. września br. w Narodowym Instytucie Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie miało miejsce rozstrzygnięcie 5. edycji plebiscytu „Zdrowa Przyszłość Inspiracje 2021/2022”. Organizatorem wydarzenia jest Idea Trade.

Komendant Szpitala płk dr n. med. Robert Szyca odebrał wyróżnienia aż w dwóch kategoriach w tegorocznej edycji:

  • W kategorii „Nowatorskie produkty i usługi poprawiające jakość życia, zdrowia i dostęp do usług”, 3 miejsce zajął zgłoszony przez nas projekt „Rekonstrukcje ubytków twarzy i szyi z użyciem odległych płatów przenoszonych na zespoleniach mikronaczyniowych”.
  • W kategorii „Innowacyjny szpital – zarządzanie” otrzymaliśmy tytuł laureata 4 miejsca z projektem „Kompleksowe leczenie operacyjne glejaków mózgu”.

Zamysłem plebiscytu jest nagradzanie osób, organizacji pozarządowych, firm i szpitali, które wprowadzają nowe rozwiązania i technologie, wpływające na zdrowie, komfort życia jak i ochronę środowiska. Laureatów, wybiera Kapituła, złożona z osób, którym bliska jest idea bezpieczeństwa, innowacyjności i nowoczesnych rozwiązań w ochronie zdrowia, tj. decydentów z kluczowych firm i organizacji, szefów instytutów medycznych, najlepszych szpitali i ośrodków zdrowotnych.

Wszystkim laureatom oraz finalistom serdecznie gratulujemy i życzymy siły do wdrażania kolejnych innowacyjnych pomysłów w swoich placówkach.

Kilka słów o samych projektach:

Certyfikat Akredytacyjny Ministra Zdrowia

Zobacz wszystkie certyfikaty jakości

Kontakt

10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ w Bydgoszczy

ul. Powstańców Warszawy 5, 85-681 Bydgoszcz

NIP: 554-031-25-10

REGON: 090538318

Pełny kontakt